11 powodów, dla których buty Vans powinny być Twoimi jedynymi

Nosisz sneakersy Vans? Nie? Robisz ogromny błąd. To właśnie te trampki powinny być Twoimi jedynymi, niezbędnymi butami do wszystkiego!

Szczerze mówiąc, możesz nawet założyć je na studniówkę i nadal będziesz wyglądać niesamowicie, jeśli nie lepiej.

vans-old-skool

Najprawdopodobniej widzisz
ludzi noszących buty Vans przez cały czas, ale czy wiesz o tym, że to w
rzeczywistości jest być jedyny but, którego Ty również potrzebujesz? Oto 11
powodów, dla których warto zainwestować w buty Vans.

 1. Występują w wielu kolorach i wzorach. Istnieje dosłownie zbyt wiele ich wersji żeby je razem zliczyć. Żółte, niebieskie, ombre, w szachownicę lub w słynne dzieła sztuki. Można dostać zawrotów głowy!
 2. Występują w wielu różnych stylach. Są buty Vans niskie, z niską cholewką, która jest mocno wycięta, są buty Vans średniej wysokości i o wysokiej cholewce, która zakrywa kostki. Oprócz nich mamy też w repertuarze wsuwane slip-ony, oryginalne klasyki, buty na platformach, a nawet sandały. Każdy znajdzie coś dla siebie, każdy!
 3. Są po prostu wygodne jaknic innego! Tak naprawdę nigdy nie trzeba ich „rozbijać”, a ostatecznie Vansy po prostu szybko zaczynają się kształtować na własnych nogach, co jest
  wspaniałe.
 4. Są tanie. Buty Vans możesz kupić za cenę od 150 złotych, w zależności od stylu i materiału, który kupujesz. Na taką kwotę można sobie pozwolić całkowicie spontanicznie, bez odkładania przez miesiące, jak to się robi chcąc kupić buty Jordan czy inne, na które hype nie maleje. Vansy zawsze będą dobrym wyborem zakupowym – zapamiętaj to!
 5. Są to buty dobrej jakości. Vansy są na prawdę trwałe, ponieważ zostały stworzone do trudnych warunków użytkowania – jeżdżenia na deskorolce. To właśnie one znoszą najmocniejsze tortury i „katowanie”, a rozklejenia podeszwy czy podarcia cholewki próżno na nich szukać.vans sk8
 6. Wiele osób je nosi. Każdego roku marka Vans tworzy i sprzedaje około 60-80 milionów par butów. Tak duża grupa osób nie może być w błędzie! Nie bój się jednak, że będziesz miał buty jak każdy i na ulicy spotkasz 10 osób w tym samym modelu. Dlaczego? Patrz punkt 1. 😉
 7. Są to buty, które pozwalają nosić się w każdą pogodę. Marka Vans oferuje w swojej kolekcji wodoszczelny spray, który można nałożyć na buty, jeśli chcesz by były wodoodporne. Są nawet projekty, które mają polar wewnątrz cholewki, aby utrzymać stopy w cieple w mroźne zimowe miesiące! Vansy możesz więc nosić teraz przez cały rok, zarówno na stoku jak i na plaży.
 8. Występują w kroju slip-on. Bądźmy szczerzy, nie możesz wyglądać źle czy nieelegancko we wsuwanych butach, które nie mają sznurowadeł. To po prostu świetny dodatek do garderoby.
 9. Świetnie wyglądają praktycznie ze wszystkim. Szczerze mówiąc, możesz nawet założyć je na wesele czy na absolutorium i nadal będziesz wyglądać zjawiskowo. Sprawdzą się też noszone w szkole, na uczelni, do pracy, na festiwalach, zakupach, randce, w parku, w kinie, w Lublinie… Vansy!klapki vans
 10. Vans daje możliwość kreatywnego wyrażenia siebie i nie chodzi tu tylko o buty same w sobie. Chodzi o sposób, w jaki użytkownicy tej marki wyrażają siebie. Organizując konkursy artystyczne, wprowadzając artystów w swoje wydarzenia i pozwalając klientom dostosować własne buty, Vans daje nam wszystkim mega kreatywny punkt wyjścia. Marka z dumą od lat promuje sztukę i indywidualność. To się ceni!
 11. Vans działa dla społeczności. Czy wiesz, że marka Vans stała się bardzo przyjazna dla środowiska? Firma ta wykorzystuje coraz bardziej zrównoważone opakowania i wyeliminowała markowe zawieszki w kilku kluczowych kategoriach produktów odzieżowych, oszczędzając ponad 400 drzew rocznie. Ich pudełka na buty są wykonane w 80% z recyklingowanego papieru,  rukowanego przy użyciu atramentów na bazie soi. Vans wykorzystuje również Inicjatywę Better Cotton (BCI), która działa na rzecz zmniejszenia wpływu produkcji bawełny na środowisko oraz poprawy warunków życia i rozwoju ekonomicznego na obszarach produkcji bawełny. Od 2014 roku firma Vans zaopatruje się w bawełnę BCI do produkcji obuwia i ubrań. Kolejną rzeczą, którą Vans robi, jest stosowanie skóry certyfikowanej przez Leather Working Group (LWG). To jednak nie koniec! Vans od wielu lat współpracuje z wieloma organizacjami non-profit. Marka wspiera wiele organizacji dbających o środowisko i wspiera kreatywną ekspresję za pośrednictwem wielu platform. Każdego roku Vans staje się gospodarzem wielu projektów
  społecznościowych. Kilka z nich to Fundacja Surfrider i „Dni Vans Gives Back”. Każdego roku firma wspiera zaprowadzanie porządku na plażach i w skate parkach w całych Stanach Zjednoczonych. Na koniec, każdego Dnia Ziemi Vans organizuje coroczne wydarzenie „Green Sole, Green Clean” obejmujące przekazywanie darowizn w postaci odzieży oraz zbiórkę odpadów elektronicznych oraz wymianę zasobów biurowych.vans authentic-fringe — kopia (2)

  Jedno słowo na koniec: marka Vans i jej buty sa po prostu niesamowite, koniec dyskusji! Podziel się z nami w komentarzu swoją miłością do tych butów skate. Czy masz już choć jedną parę w swojej szafie?

 

Post Author: kasia