Adidas Iniki Runner – gorąca premiera niebawem

Marka Adidas sięgnęła do źródeł i dawnego stylu butów biegowych. W wyniku tych prac już 1 marca oczekiwać na nas będą zupełnie nowe buty do biegania. Zdjęcia Adidas Iniki Runner już są dostępne w sieci i możemy sobie wyobrazić, jak duże zainteresowanie wzbudzą wśród sneakerheadów.

Ciekawa propozycja

Przed globalnym wydaniem i premierą światową w dniu 1 marca, marka Adidas Originals oficjalnie zaprezentowała nowy model biegowych butów o nazwie Iniki-Runner. Zupełnie nowa sylwetka jest zainspirowana modelami z 1970 roku, które zapoczątkowały kulturę sneakersową i ówczesną modę biegową. Zamieszczone zdjęcia pozwalają nam z bliska przyjrzeć się dwóm odsłonom modelu Adidas Iniki Runner. Ich pierwsze odsłony, to gorąca czerwień i tajemniczy granat.

Retro futuro

Tworząc model Iniki Runner projektancji zaczerpnęli wybrane elementy ze znanych nam od lat wzorów i połączyli je z odkrywczymi, nowoczesnymi pomysłami. Takie zestawienie zaowocowało butami zaawansowanymi technologicznie, z innowacyjnymi systemami, a jednak pozostające w nostalgicznym, dawnym klimacie. Buty Adidas Iniki Runner zostały wyposażone w panele wykonane z materiału rozciągającego się na dwóch płaszczyznach o strukturze siateczki. Do tego dochodzą elementy wykonane z najwyższej jakości, wytrzymałego zamszu. Uwagę zwraca ozdobiony naszywką marki, błyszczący język i nadrukowane, lekko perforowane, charakterystyczne dla marki trzy paski. Projekt cholewki zakłada idealne dopasowanie do stopy na takiej samej zasadzie, jak dopasowane są skarpetki. Buty te mogą pochwalić się także specjalną wkładką Ortholite. Nie pominięto w nich także systemu opatentowanego przez markę, czyli popularnego Boost, który gwarantuje każdemu biegaczowi najlepszą amortyzację i komfort w trakcie treningu.

adidas

Post Author: kasia