Ciekawe propozycje od KangaROOS

Marka KangaROOS jest pewniakiem w kwestii butów do biegania, które nigdy nie zawiodą swoją jakością wykonania ani wygodą.

Sprawdźmy, jakie modele KangaROOS możemy aktualnie nabyć w sneakers sklep.

Kangaroos Runaway Roos

Jeden z najbardziej znanych modeli butów KangaROOS w historii. Jego krój oraz kolorystyka to hołd złożony modzie sneakersowej z lat 90, kiedy to połączenie bieli z turkusem czy fioletem było pożądane przez każdą, śledzącą trendy osobę. Podeszwa została wyposażona w system Dyna Coil, co gwarantuje najwyższy komfort biegu. Buty KangaROOS  Runaway ROOS są uszyte z najwyższej jakości materiałów, które doskonale rozumieją naturalny ruch stopy i wtórują mu.

kangaroos-runaway

Kangaroos Current Powder

To jeden z tych modeli, który posiada dodatkowy element, odpowiedzialny za sukces całej firmy KangaROOS. KangaROOS Current Powder skrywa bowiem w swym języku małą kieszonkę na klucz, który już nigdy nie zaginie podczas biegu. Jasno żółta, wręcz bananowa kolorystyka tego modelu przywołuje na myśl plażę, piasek i wakacje. Właśnie w tym okresie model ten sprawdzi się najlepiej. Materiał syntetyczny o siatkowanej strukturze zapewni stopie odpowiednią ilość tlenu, a piankowa podeszwa zamortyzuje wszelkie wstrząsy w trakcie biegu po promenadzie.

kangaroos-current

Kangaroos Coil R1 Frottee

Mający ponad 30 lat krój tych butów wcale nie stracił na swej aktualności i nadal przyciąga spojrzenia wszystkich sneakerheadów. To być może również za sprawą emblematu w postaci kangurka, który został nadrukowany na futrzanym fragmencie, jednak to nie jemu zawdzięczamy komfort, jaki niosą te buty. Podeszwa modelu Coil R1 powstała we współpracy z amerykańską agencją NASA, a jej niecodzienne technologie uzupełnia cholewka z czarnego zamszu i materiału syntetycznego. Oto prawdziwa siła kangura!

kangaroos-coil-r1

Post Author: kasia