Nie porzucaj Conversów na zimę!

Jesteś prawdziwą wielbicielką Conversów? Nie wyobrażasz sobie dnia bez charakterystycznych trampek z gwiazdką na swoich stopach? Mamy dobrą wiadomość. Marka Converse wypuściła model doskonale przystosowany do zimowej aury.

 

Pada śnieg, pada śnieg… a właścicielom Conversów to nie straszne! Jak to możliwe? Wszystko dzięki jednej z ostatnich premier popularnej marki, a dokładniej modelowi Converse Ctas Hi-Rise Boot.

Buty Converse o wysokiej cholewce to żadna nowość, ale takie, które są w środku wyścielone ciepłym i przemiłym dla stopy futerkiem? To już coś! Te sneakersy są gotowe, by przezimować razem z Tobą i poczekać wspólnie do wiosny, kiedy to ponownie będziesz mogła ubrać swoje ukochane, klasyczne All-Stary. Cholewka wykonana z eleganckiej, czarnej skóry naturalnej wraz ze swoim podszyciem dobrze odizoluje Twoje nogi od panującego na zewnątrz, przejmującego chłodu. Osiem rzędów dziurek pozwoli Ci dobrze zasznurować buty, dzięki czemu zminimalizujesz ryzyko dostania się wilgoci do środka. Co więcej, umieszczony z tyłu buta pionowy suwak ułatwi wygodne i szybkie zakładanie i zdejmowanie Conversów każdego dnia. Solidna, gumowa podeszwa została wyposażona w przemyślaną trakcję, która wspomoże poruszanie się po śliskich powierzchniach. W modelu tym nie zapomniano o charakterystycznym logo Converse, które zostało subtelnie wytłoczone z boku cholewki. Czy nadal zastanawiasz się, jakie buty kupić na zimę?

converse buty-converse buty-converse

Post Author: kasia